Vīriešu apavi ir neatņemama imidža sastāvdaļa. Lai vai kā vīrietis censtos apliecināt sevi sabiedrībā, slikti, nekopti vai neatbilstoši apavi visus labos centienus var ātri vien sabojāt. Iespējams, vīrieši nevelta tik daudz laika savu apavu izvēlei, kā tas mēdz gadīties sievietēm, arī apavu pāru skaits vīrieša skapī parasti nav pārāk..
Somas, somiņas, rokassomas, plecu somas un kādas tik vēl ne – lai vai cik liela vai maza būtu sievietes somiņa, tajā tik un tā varēs atrast visu vai neko! Jau sen pagājis laiks, kad somu galvenā funkcija bija lietu pārnešana, jo mūsdienās somas ir kļuvušas par būtisku stila sastāvdaļu,..
Sieviešu apavi – iespējams, pati svarīgākā lieta sievietes garderobē Amerikāņu dziedātāja Teilore Momsena (Taylor Momsen) ir teikusi: “Tu vari vilkt pilnīgi vienalga ko, ja vien kopā ar to uzvelc labu kurpju pāri!” Šim citātam nevar nepiekrist, jo apavi sievietēm jau izsenis ir bijuši viena no svarīgākajām garderobes sastāvdaļām, kas liecina..
Mēdz teikt – nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs. Lai gan tā ir patiesība jebkurā gada mēnesī, nekad tad nav tik būtiski kā ziemā. Pēdējos gadus ziemas vairs nav tik vērā ņemamas, kā iepriekšējos gadus, taču joprojām vismaz dažas nedēļas ziemas vidū ir nopietni aukstas. Nenoturīgais aukstums nozīmē ko..
Kvalitatīvas ādas kurpes veido vairāki būtiski aspekti. Primārais, protams, ir materiāls, no kura kurpes izgatavotas. Mūsu apavu interneta veikalā 90% gadījumu kurpju materiāls ir dabīga āda. Tomēr lai nodrošinātu ādas kurpēm ilgu kalpošanas periodu būtiskas arī citas to sastāvdaļas. Svarīgi lai kurpēm ir kvalitatīva zole, iekšējais oderējums, stiprinājumi un,..
Jāņem vērā vairāki priekšnoteikumi, lai apavi, kurus pārdodam savā interneta veikalā, kalpotu ilgāk nekā 1 vai 2 sezonas. Lai apavi ilgi kalpotu un tiem būtu labs izskats, ir vajadzīga kvalitatīva un regulāra kopšana. Pat paši labākie apavi ātri zaudē savu sākotnējo izskatu un kvalitāti, ja tos nekopj un pareizi..
Siltu un komfortablu apavu izvēle rudenī ir tikpat būtiska kā ziemā. Drēgnais, slapjais un vējainais laiks rada tādus pašu veselības un labsajūtas riskus, kādi iespējami ziemā, nevalkājot piemērotus apavus konkrētajam gadalaikam. Bieži izvēle jāizdara starp šķietami funkcionālākajiem apaviem un  tādiem, kas vizuāli piestāv jūsu imidžam. BestShoes.lv norāda – nav..
Pavasara apavi, ar kuriem papildināt savu garderobi šajā sezonā Šogad, veidojot pavasara apavu kolekcijas, modes namu dizaineri visvairāk koncentrējušies uz praktiskumu. Šajā laikā liela daļa no mums ir veikuši “inventarizāciju” savos skapjos, izšķirojot arī to, kuri pavasara apavi vēl var tikt izmantoti un no kuriem jāatvadās. Labā ziņa ir tā,..