Ziemas apavi

Mēdz teikt – nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs. Lai gan tā ir patiesība jebkurā gada mēnesī, nekad tad nav tik būtiski kā ziemā. Pēdējos gadus ziemas vairs nav tik vērā ņemamas, kā iepriekšējos gadus, taču joprojām vismaz dažas nedēļas ziemas vidū ir nopietni aukstas. Nenoturīgais aukstums nozīmē ko citu – zemi bieži klāj ledus, slapja sniega kārta vai dubļi, tāpēc īpaši svarīgi ir kārtīgi un kvalitatīvi ziemas apavi. BestShoes.lv ir parūpējies, lai ikvienam būtu iespēja atrast sev lietderīgākos un stilīgākos ziemas apavus. 

Slidenas peļķes, nenokaisītas ielas, tās visas ir ziemas ārkārtīgi raksturīgas situācijas. Neviens no mums negrib krist, taču gandrīz katram reizi ziemā tas izdosies. To var ietekmēt ne tikai ielu kvalitāte, bet arī apavu izvēle. Ziemas zābaki var būt ar dažāda veida zolēm, gan piemērotām slidenām ietvēm, gan nē. Pie mums atradīsiet gan klasiskus ziemas, gan rudens apavus, tāpēc izvēloties rēķināties, ka atkarībā no to sezonas, mainās arī to piemērotība. 

Ziemā uz ielām tiek kaisīti dažādi pretslīdes materiāli kā sāls un smiltis. Šie materiālu, jo īpaši sāls, apvienojumā ar lielu mitrumu, būtiski paātrina zābaku nolietošanos. To īpaši viegli ir pamanīt, ja zābaki ir nekvalitatīvi. Sāls un mitrums ātri ietekmēs gan zābaku materiāla kvalitāti un izskatu, gan šuves uz zābaka materiāla, gan šuves starp zoli un zābaka materiālu. Ja zābaki neiztur vienu ziemu, nesaglabājot apmierinošu vizuālo stāvokli vai ir jānes uz apavu darbnīcu, varat uzskatīt, ka esat iegādājušies sliktus ziemas apavus. Iegādājoties ziemas zābakus pie BestShoes.lv, par šādiem kvalitātes trūkumiem varat aizmirst.

Pie mums atradīsiet stilīgākos ziemas apavus gan vīriešiem, gan sievietēm. Ziemas apavu vīriešiem starpā ir vairāk kā 50 dažāda stila modeļi, kuru vidū ir gan augstie zābaki, gan zemie ziemas zābaki vīriešiem, jeb puszābaki. Izskats ir īpaši svarīgs sievietēm. Tieši tādēļ piedāvājam vēl vairāk dažādu modeļu ziemas apavu, īpaši ziemas zābakiem sievietēm – virs 150.

Kā izvēlēties

Lai mūsu klientiem būtu vieglāk pārskatīt mūsu plašo izvēli un atrast sev vispiemērotākos apavus, esam sagatavojuši dažādus filtrus, kas palīdzēs orientēties mūsu plašajā piedāvājumā. 

Izmērs. Iespējams, būtiskākā apavu sastāvdaļa ir tā izmērs. Lai vai cik stilīgs un funkcionāls būtu apģērba modelis, ja nav atrodams tieši jums nepieciešamais izmērs, diemžēl apavus iegādāties nevar. Šajā brīdī labi ir pirkt apavus internetā, jo izvēle ir daudz plašāka par parastu veikala noliktavu. Sievietēm ir pieejami izmēri no 35 līdz 42, savukārt vīrieši atradīs plašu izvēli sākot no 39. līdz pat 49. izmēram.

Zīmols. Ziemas apavu vidū piedāvājam daudz dažādu augsti atzītu ražotāju apavus. Sieviešu apavu klāstā pārstāvēti tādi zīmoli kā Simen, s. Oliver, Szydlowski, Kadar, Caprice, Best But, Donna Fabiani, kopā aptuveni 30 dažādi zīmoli. Starp vīriešu ziemas apaviem atradīsiet jau minēto brendu apavus, kā arī eksemplārus no Cohnpol, Neex, Krisbut un Domeno kolekcijām. Starp dažādu kolekciju apaviem atradīsiet arī dažādas krāsas apavus. Lai gan lielākā daļa modeļu ir tumšos toņos, varat izmantot filtrus, lai atlasītu tieši sev vēlamo krāsu gammu. 

Iekšējais un ārējais materiāls. Materiāls, no kura ir gatavots zābaks ir būtiska tā sastāvdaļa gan vizuālā, gan funkcionālā ziņā. Atkarībā no jūsu kopējā imidža un ikdienas pārvietošanās paradumiem, jums var būt piemērotāki zābaki no dažāda materiāla. Izmantojot filtrus, mūsu veikalā varat izvēlēties ziemas sieviešu un vīriešu apavus no dabīgās zamšādas, lakādas, eko ādas, dabīgās ādas, nubuka un tekstila. 

Tikpat svarīga daļa ir iekšējā odere. Tā nosaka gan cik silti būs apavi, gan cik komfortabla būs to lietošana, gan cik labi kāja tajos elpos. Līdzīgi kā ar ārējo materiāli, arī iekšējai apdarei izmantotais materiāls jāizvēlas atkarībā no tā, kur ikdienā zābakus izmantosiet. Starp mūsu produktiem populārākās ir filca, vilnas un dabīgās kažokādas iekšējās oderes. 

BestShoes.lv aicina iepazīties ar mūsu veikalā atrodamo ziemas apavu izvēli gan sievietēm, gan vīriešiem. Plašajā izvēlē regulāri atradīsies jaunumus, kā arī nereti piedāvājam dažādas akcijas, kas var sniegs jums iespēju iegādāties kvalitatīvus ziemas apavus par zemāku cenu.