Lai izvairītos no nepieciešamības preci apmainīt vai atgriezt vēlams sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem kā arī veiks visus nepieciešamos mērījumus. Tas aizņems daudz mazāk laika nekā preces apmaiņa vai atgriešana.

Ja saņemot preci konstatējat, ka Jūs neapmierina tās krāsa, izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to apmainīt pret citu preci vai atgriezt. Tas jāizdara 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

Lai atgrieztu vai nomainītu preci, ir jāsazinās ar mums izmantojot e-pasta adresi – [email protected]. Preces var nomainīt izmantojot Omniva pakomātu vai Venipak kurjeru servisa pakalpojumu. PRECI VAR APMAINĪT BEZ MAKSAS pret tāda paša modeļa vai cenas preci. Iespējama apmaiņa arī pret dārgāku preci, šādā gadījumā pircējam veicot piemaksu.

Lai preces apmaiņu padarītu maksimāli vienkāršu un ātru, mēs nodrošinam iespēju pieteikt SINHRONIZĒTO PRECES APMAIŅU.

Sākotnēji piegādāto preci var apmainīt ar kurjera starpniecību, vienlaicīgi saņemot jau pieteikto apmaiņas produktu. Lai nodrošinātu veiksmīgu apmaiņu un izvairītos no neparedzētiem sarežģījumiem, lūdzam zvanīt uz mūsu klientu servisa tālruni +371 27335888, vai rakstīt vēstuli uz e-pasta adresi [email protected] un informēt pārdevēju par apmaiņai izvēlēto preci un vēlamo laiku, kad veikt apmaiņu. Preces apmaiņa ar kurjera starpniecību var aizņemt 1-2 darba dienas no brīža, kad Jūs esat paziņojis, ka vēlaties preci apmainīt.

Atgrieztajai precei nedrīkst būt izmantošanas pēdas kā arī jābūt saglabātām un nebojātām etiķēm, uzlīmēm, kastei un iepakojumam. Uz apavu kastes, kura nav iepakota plastmasas maisiņā, atgriešanas adresi līmēt nedrīkst!

Pirmā preces apmaiņa, izmantojot Omniva pakomātus un Venipak kurjera pakalpojumu, klientiem ir bez maksas. Atkārtotas apmaiņas gadījumā piegādes izdevumus sedz klients. Ja prece tiek atgriezta, piegādes izdevumus sedz klients.

Atgriežot preci, Jums ir jāpievieno tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks, pirkuma rēķins vai pavadzīme. Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ.

Nauda par atgriezto preci tiek pārskaitīta uz klienta norādīto bankas kontu 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas. Nauda par piegādes izmaksām netiek atgriezta.

Atgriešanas kārtība

Jūs varat 2 nedēļu laikā nosūtīt preci atpakaļ ar Venipak kurjeru vai izmantojot omniva pakomātu, pirms tam sazinoties ar mūsu klientu apakalpošanas speciālistu. Sūtījumam jāpievieno šāda informācija:

  • Klienta vārds, uzvārds un kontaktinformācija;
  • Datums;
  • Iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks, pirkuma rēķins vai pavadzīme. Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ.

Savu pasūtījumu varat atgriezt divos veidos:

  • Nosūtot to uz omniva Kr. Valdemāra ielas MEGO pakomātu Rēzeknē. Apavus kārtīgi jāiepako, lai netiktu bojāts oriģinālais iepakojums. Kā saņēmēju, lūdzu, norādiet BestShoes.lv, tel. nr. 27 335 888.
  • Ar kurjeru nosūtot tos uz adresi Rēzekne, Pulkveža Brieža iela 13a, LV-4601. Kā kontakttālrunis jānorāda – 27 335 888.

Prece jānosūta ne vēlāk kā 2 nedēļu laikā kopš piegādes. Ja tē tiek nosūtīts vēlāk, nauda netiek atgriezta.

Precei, kura tiek atgriezta, jābūt tīrai, tā nedrīkst būt bojāta vai valkāta.