Ko darīt, ja prece neder?

Preces apmaiņa un atgriešana ir ļoti ātra un viegla, kā arī pirmā preces apmaiņa ir bez maksas. Lai atgrieztu vai nomainītu preci ir nepieciešams aizpildīt preces atgriešanas veidlapu, kas tiek pievienota katram pirkumam un nosūtīt atgriežamo preci mums, izmantojot Omniva termināli vai Venipak kurjera pakalpojumu. Pirmstam vēlams sazināties ar mums arī e-pastā [email protected] . Naudu par atgriežamo preci mēs parskaitām ne vēlāk kā 14 dienu laikā, pēc atgrieztās preces saņemšanas.

Kā izvēlēties sev piemērotu apavu izmēru?

Pie katra produkta pieejama tabula, kurā norādīti apava izmēri atbilstoši Jūsu pēdas garumam. Iegādājoties garos zābakus, varat iepazīties ar detalizētu preces izmēru aprakstu dažādās kājas vietās.

Cik ātri jūs piegādājat preci? 

Visi produkti kas izlikti pārdošanai e-veikalā ir noliktavā un prece tiek nodota preces piegādātājam tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Izvēloties venipak kurperdienesta piegādi, prece tiek piegādāta 1-2 darba dienu laikā, piegāde ar omniva pakomātu vai Latvijas pasta nodaļu starpniecību var aizņemt līdz 5 darba dienām.

Cik maksā piegāde, ja pasūtījuma summa nepārsniedz 50€?

Piegāde visā Baltijā:

  • Uz Omniva pakomātu – 2.00€
  • Ar Venipak kurjeru – 2.00€
  • Uz Latvijas pasta nodaļu – 3.00€

Kādi apmaksas veidi pastāv interneta veikalā?

Pastāv divi apmaksas veidi, kas ir pieejami bestshoes.lv mājaslapā, proti, pēcapmaksa un priekšapmaksa.
Priekšapmaksu varat veikt norēķinoties uzreiz izmantojot mūsu sistēmu, vai veicot bankas pārskaitījumu.
Pēcapmaksa nozīmē, ka prece tiek apmaksāta saņemšanas brīdī. Respektīvi, saņemot preci Omnivas pakomātā jāveic apmaksa uz vietas pašā pakomātā ar bankas karti caur karšu terminālu. Savukārt, ja prece tiek saņemta ar Venipak kurjera starpniecību, tad apmaksa tiek veikta brīdī, kad to Jums nodod kurjers. 

Vai turot preces PREČU GROZĀ tās tiek rezervētas? 

Nē. Lai gan preces preču grozā varat turēt neierobežotu laiku, tas nezomē, ka esat veicis preču rezervāciju. Ja pēc kāda laika vēlaties noformēt pasūtījumu līdz galam, taču tas neizdodas, tas nozīmē, ka preces vairs nav pieejamas.

Vai es varu pasūtīt konkrētu preces izmēru? 

Visi pieejamie izmēri ir atrodami bestshoes mājas lapā. Ja mājas lapā nav pieejams Jūsu vēlamais izmērs, tas nozīmē, ka konkrētā izmēra nav arī pārdošanā.

Kas ir sinhronizētā preču apmaiņa?

Izmantojot sinhronizēto preču apmaiņu, Jūs varat vienlaicīgi apmainīt iepriekš saņemto preci pret to, kuru esat izvēlējies apmaiņai. Šo apmaiņu veicam ar Venipak kurjera starpniecību 1-2 darba dienu laikā kopš esat to pieteicis.

Vai es varu pieteikt sinhronizēto preču apmaiņu telefoniski?

Ja vēlaties pieteikt sinhronizēto preču apmaiņu ar kurjera starpniecību, Jums ir jāraksta e-pasts uz [email protected]

Kā es varu noskaidrot sīkāku informāciju par konkrēto preci?

Rakstiet e-pastu uz [email protected], norādot Jums interesējošās preces SKU numuru (tas norādīts katra produkta lapā), izmēru un konkrētu jautājumu. Mēs ar Jums sazināsimies un sniegsim Jums atbildi e pastā. Konkrēta jautājuma noskaidrošana var aizņemt 2 darba dienas.

Kur es varu iegūt informāciju par sava pasūtījuma statusu pēc preces izsūtūšanas?

Kolīdz prece ir izsūtīta, atbildību par preces piegādi pārņem Omniva vai Venipak kurjeru dienests. Rakstiet uz e-pastu [email protected] , mēs Jums nosūtīsim preces izsekošanai paredzēto kodu, kuru pēc tam varēsiet ievadīt attiecīgā kurjerdienesta interneta vietnē.

Kāda adrese jānorāda atgriežot preci ar Omniva pakomāta vai Venipak kurjera starpniecību?

Ja izvēlaties atgriezt preci izmantojot omniva pakomātu, lūdzu, norādiet šādus datus:
Preces saņēmējs: BestShoes.lv , Omniva pakomāts – Rēzekne, Krišjāņa Valdemāra ielas MEGO pakomāts, tel.nr. – 27335888, e-pasts – [email protected] . Pirms preces atgriešanas, lūdzu, informējiet mūs arī rakstot uz e-pastu [email protected] .

Ja izvēlaties preci atgriezt ar Venipak kurjerdienesta starpniecību, lūdzu norādiet adresi – Rēzekne, Pulkveža Brieža iela, 13a un telefona numuru 27335888 .

Vai es varu veikt korekcijas jau noformētā pasūtījumā?

Noformētā pasūtījumā korekcijas nav iespējams veikt. Nekavējoties zvaniet uz informatīvo tālruni 27335888 vai rakstiet e-pastu uz [email protected] un, norādot pasūtījuma numuru, lūdziet atcelt pasūtījumu. Ja pasūtījums nav izsūtīts, internetveikala darbinieki anulēs Jūsu pasūtījumu.

Kā piemērot atlaižu kodu?

Atlaižu kodu ir jāievada kupona kodam paredzētā lauciņā, kad tiek noformēts pasūtījums. Pirkumam var izvēlēties tikai vienu atlaides kupona kodu.

Ja vēlos apmainīt preci pret citu izmēru, taču mājaslapā cena ir mainījusies, vai man būs jāpiemaksā?

Ja mājaslapā Jūsu esošās preces cena ir mainījusies, apmainot preci ar vienādu artikula numuru, Jums nav jāpiemaksā.

Vai es varu apmainīt preci pret citu modeli?

Jā. Jūs varat apmainīt esošo preci pret jebkuru citu mājaslapā pieejamo preces modeli. Ja izvēlētā prece ir dārgāka, Jūs piemaksāsiet cenas starpību preci saņemot. Ja lētāka, tad mēs Jums atgriezīsim cenu starpību uz Jūsu norādīto bankas kontu.

Vai pasūtījumus var apvienot?

Diemžēl nē, šāda iespēja nepastāv sistēmas specifikas dēļ.

Vai ir iespējams anulēt pasūtījumu, ja pasūtījums ir izsūtīts?

Nē, anulēt var kamēr prece atrodas noliktavā, kad sūtījums ir nodots piegādātājam, tad sūtījumu var tikai atgriezt.

Ko darīt ja ir saņemta prece ar defektu?

Uzreiz nofotogrāfēt preci ar defektu un nosūtīt mums e-pastu.

Par atteikšanos pieņemt izsūtītus pasūtījumus!

Ja pasūtījuma piegāde tiek veikta ar Venipak starpniecību, bet kurjeram norādītajā adresē saņēmēju neizdodas atrast vai neizdodas sazināties ar saņēmēju, sūtījumu atkārtoti mēģina piegādāt vēl 3 dienas un tad sūtījums tiek atgriezts atpakaļ. Omniva pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 7 dienas. Kad atlikušas pāris dienas līdz uzglabāšanas termiņa beigām, saņēmējam tiek nosūtīta atgādinājuma SMS. Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiek izņemts, tas tiek nosūtīts atpakaļ.

Atgriezties uz sākumlapu >>