Mūsu uzņēmums ir uzkrājis plašu pieredzi, apavu tirdznieccības jomā darbojoties jau vairāk nekā 10 gadus.

Spriežot pēc straujā pastāvīgo klientu loka pieauguma, arī pircēji novērtē mūsu preču kvalitāti un bieži veic pasūtījumus atkārtoti.

Mūsu piedāvāto produktu kvalitāti vislabāk raksturo tas, ka nospiedošs vairākums mūsu veikalā pieejamo apavu ir ražots no dabīgas ādas nevis sintētikas vai ādas aizstājēmateriāliem. Tāpat varam lepoties ar to, ka praktiski visiem mūsu veikalā pieejamajiem ziemas sezonas apaviem arī iekšējais siltinājums ir augstākās kvalitātes – dabīgā vilna vai kažokāda.

BestShoes piedāvā kvalitatīvus, modernus un ērtus apavus no labākajiem ES valstu ražotājiem. Ar lielāko daļu no mūsu partneriem sadarbojamies jau ilgu laiku, tādēļ saviem klientiem varam garantēt augstu produktu kvalitāti.

Tieši kvalitāte ir viens no galvaenajiem kritērijiem apavu ražotāja izvēlē, un šī iemesla dēļ mūsu pircēji ne tikai atgriežas pie mums, bet iesaka mūsu vaikalu arī saviem draugiem, radiem un paziņām.

Pie mums iegādātie apavi saglabās kvalitāti, nenolietosies un parūpēsies par jūsu kāju komfortu vēl vairākas sezonas pēc to iegādes.

Pārbaudīta kvalitāte, kvalitatīvs klientu serviss un aktuāls piedāvājums – šīs ir trīs lietas ar kurām vienmēr varat rēķināties iepērkoties pie mums!